Cybernetics And Systems Analysis logo
Інформація редакції Аннотації статей Автори архів
Кібернетика та Системний Аналіз
Міжнародний Науково-Теоретичний Журнал
Застереження щодо авторського права

До уваги авторів та користувачів веб-сайту!

Статті наукового журналу «Кибернетика и системный анализ» (далі — Твори), що розміщено на цьому сайті в електронній формі, використовуються за умовами ліцензії Creative Commons “Attribution-NonCommercial-NoDerivs” Ліцензія Creative Commons.

Відповідно до умов цієї Ліцензії засновник журналу Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України (далі — Ліцензіар) надає Користувачам на території всього світу безоплатну, без права видавати субліцензії, невиключну, безвідкличну ліцензію на використання Творів відповідно до національного законодавства країн щодо справедливого (вільного) використання Творів для власних потреб (читати, друкувати, завантажувати, цитувати тощо). В Україні Користувачі мають право здійснювати вільне використання Твору відповідно до статей 21–25 Закону України «Про авторське право і суміжні права».
Користувачі не мають право розповсюджувати похідні Твори.
Використовуючи Твір, Користувачі мають вказати його авторство шляхом розміщення посилання на відповідний матеріал на сайті.

Автори мають право розміщувати матеріали статей на своїх веб-сторінках у вигляді рукописів, поданих до редакції журналу, не раніше як через 12 місяців після їхнього опублікування в журналі, або у вигляді посилання на цей веб-сайт.

Використання Творів за межами вказаних повноважень є порушенням авторського права.

© 2021 Kibernetika.org. All rights reserved.