Cybernetics And Systems Analysis logo
Інформація редакції Аннотації статей Автори архів
Кібернетика і Системний Аналіз
Міжнародний Науково-Теоретичний Журнал
<
Cybernetics and Systems Analysis science journal title page from 1965 Cybernetics and Systems Analysis science journal title page from 1988 Cybernetics and Systems Analysis science journal title page from 1991 Cybernetics and Systems Analysis science journal title page from 2003 Cybernetics and Systems Analysis science journal title page from 2010
 
 

ISSN 1019-5262 (Kibernetika i sistemnyj analiz, Print)
ISSN 2522-9664 (Kibernetika i sistemnyj analiz, Online)
ЗАСНОВАНИЙ У СІЧНІ 1965 РОКУ
ВИХОДИТЬ 6 РАЗІВ НА РІК
СВІДОЦТВО ПРО РЕЄСТРАЦІЮ КВ № 1331 від 22.03.95 (PDF, 386 Kb)

Міжнародний науково-теоретичний журнал «Кибернетика и системный анализ» (до № 4 1991 року називався «Кибернетика», ISSN 0023-1274) заснований у січні 1965 року в Інституті кібернетики АН УРСР.

Започаткував видання журналу основоположник iнформацiйних технологiй в Україні, засновник і перший директор Інституту кібернетики АН УРСР, віце-президент Академії наук УРСР, академік АН УРСР і АН СРСР Віктор Михайлович Глушков, який став першим головним редактором журналу.

Зараз журнал очолює директор Інституту кібернетики академік НАН України Іван Васильович Сергієнко (головний редактор). Впродовж усього часу існування журналу до складу його редакційної колегії та міжнародної редакційної ради входили фахівці в галузі кібернетики та інформаційних технологій — вчені зі світовим ім'ям, які забезпечують якісне незалежне рецензування та відбір статей.

Журнал публікує оригінальні та оглядові статті, проблемні та дискусійні матеріали, звіти конференцій та нарад з питань кібернетики і системного аналізу, бібліографічні огляди, рецензії на монографії; інформує читачів про найновіші досягнення вітчизняної та зарубіжної кібернетики.

З моменту заснування журнал «Кибернетика и системний анализ» («Кибернетика») в повному обсязі перекладається англійською мовою різними видавництвами США та міжнародними видавництвами наукової літератури.

На даний час журнал перекладається у США англійською мовою у видавництві Springer під назвою "Cybernetics and Systems Analysis". Журнал «Кибернетика и системный анализ» входить до переліку профільних видань України до розділів «Технічні науки» та «Фізико-математичні науки» (Наказ № 1328 від 21.12.2015 р.) та реферується у Реферативному журналі та Базах даних ВИНИТИ (Росія, Москва, тел. 007-495 155-42-17 ).

Журнал Cybernetics and Systems Analysis (переклад журналу «Кибернетика и системный анализ» англійською мовою) реферується або індексується такими фірмами та агентствами: SCOPUS, INSPEC, Zentralblatt Math, Google Scholar, EBSCO, CSA, ProQuest, Academic OneFile, Academic Search, ACM Digital Library, Computer Science Index, CSA Environmental Sciences, EI-Compendex, Gale, INIS Atomindex, io-port.net, Mathematical Reviews, OCLC, SCImago, STMA-Z, Summon by ProQuest.

У 2010 році журнал приєднався до Комітету з видавничої етики (Committee on Publication Ethics — COPE) — недержавної організації видавців наукових журналів, зареєстрованої у Великій Британії, членами якої є такі наукові видавництва як Elsevier, Springer та Kluwer. Це дало змогу підвищити рівень публікацій та забезпечити їх оригінальність.

ПОДАТИ СТАТТЮ

ПЕРЕДПЛАТИТИ ЖУРНАЛ

© 2017 Kibernetika.org. All rights reserved.